Vasarnīcas iegāde

Lauku mājaPilsētniekiem izbraukumi uz pludmali, mežu vai vienkāršs parka apmeklējums vasarā ir neaizstājama dzīves vajadzība. Kamēr pilsētā sakarsušais bruģis izdala nebeidzamu versmi, vēso ūdeņu klātbūtne un daba spirdzina miesu un dvēseli. Lai būtu tuvāk vasarai un sezonas piedāvājumam, daudzi neatteiktos karstajā gadalaikā dzīvot, piemēram, pie jūras pastāvīgi. Iespējas ir dažādas, un pirmā, kas piedāvā atvēsinošu ideju, ir vasarnīcas īre. Tomēr ik jūniju pārcelties no dzīvokļa uz mazpilsētu var kļūt par nogurdinošu rutīnu, turklāt parasti mantu daudzums rudenī noslēpumainā kārtā ir pieaudzis. Šeit talkā nāk doma par savas personīgās vasarnīcas iegādi. Svarīgāko iedzīvi, kas būs nepieciešama vasarā, var uzglabāt šajā mājā, un nenāksies pārāk daudz lauzīt galvu par čemodānu kārtošanu, sezonai atnākot un aizejot.

Ja Jūs esat izlēmis par vasarnīcas iegādi un esat skaidrībā, kura pilsēta būtu vispiemērotākā, Jūsu tuvākais mērķis ir aptuvenas summas noteikšana, kuru Jūs varētu izdot par šo pirkumu. Pilsēta, tās rajons un cena ļaus saprast, vai sapnis ir realizējams. Iespējams, būs jāpazemina savi kritēriji vai jāmeklē citas iespējas. Vasarnīcas tipa būve var būt gan apkurināma, taču ziemas dzīvošanai nepiemērota. Tā var būt gan remontējama, gan pilnīgā lietošanas kārtībā, netālu no Rīgas esošajās apdzīvotajās vietās vai attālās pilsētās. Šie faktori nosaka vasarnīcas cenu.

Kad esat izvēlējies un noskatījis savai rocībai un vajadzībām atbilstošu ēku, tālāk ceļš vedīs uz banku (ja nevarat atļauties vasarnīcu iegādāties par saviem līdzekļiem). Bankā sekos Jūsu ienākumu izpēte, kredītvēstures apskats un aizņēmuma līguma piedāvājums. Atkarībā no tā, cik lielu summu esat gatavs maksāt par kredītu mēnesī, aizņēmuma termiņš var būt līdz pat trīsdesmit gadiem. Atcerieties, ka ilgāk maksājot, Jūs varat pārmaksāt par aizņēmumu daudz vairāk, nekā atmaksājot kredītu īsākā laika posmā. Parasti gan hipotekārais kredīts paredz lielas summas, taču vasarnīcas gadījumā tās var arī nebūt tik augstas, tādēļ aizņēmums, iespējams, nesasniegs 30 gadu atmaksas termiņu. Izdevīgāk noformēt kredītu kopā ar partneri, lai kredīta atmaksas maksājumi būtu dalāmi uz pusēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.